Szczegóły oferty

Warszawa, Białołęka, ul. Krokwi

Warszawa, Białołęka, ul. Krokwi

Mieszkanie - sprzedaż 650 000 PLN 8 507,85PLN/m 2
76.4 m2  Pokoje: 3 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 76,4 m2 usytuowane w budynku przy ul. Krokwi 32C.

1) pokój dzienny z aneksem kuchennym 31,3m2
2) pokój 12,6m2
3) pokój 13,1m2
4) łazienka z wanną 5,6m2
5) Łazienka z prysznicem 3,6m2
6) taras 10,9m2

Osiedle Klasyków wybudowane zostało przez Dom Development. Składa się z kameralnych trzypiętrowych budynków. Położone w otulinie lasów Henryków i Dąbrówka oraz zrewitalizowanego Parku Henrykowskiego. Cały kompleks posiada monitoring i ochronę całodobową. Z mieszkania z cześć dziennej mamy piękny widok na starodrzew. Wrażenie przestrzeni potęguje również okno panoramiczne.

Mieszkanie jest dwustronne północno - zachodnie oraz południowo -wschodnie. Znajduje się na trzecim ostatnim piętrze. piętrze. W budynku jest winda.

Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie 49 tys.
Lokalizacja oferty

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress