Kariera

REALS ROZWIJA SIĘ !

 

Masz doświadczenie na rynku nieruchomości lub w działalności handlowej, albo szybko się uczysz i chcesz dorównać do najlepszych?

Szukamy osób, które razem z nami chcą aktywnie tworzyć nową jakość na rynku nieruchomości.

 

W związku z rozwojem Firmy, poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

DORADCA DS. RYNKU KOMERCYJNEGO

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI (RYNEK WTÓRNY I PIERWOTNY)

DORADCA DS. WYNAJMU

Miejsce pracy: Warszawa

 

●●● Chcesz otrzymywać najwyższe na rynku prowizje zależne od wyników Twojej pracy?

●●● Jesteś zainteresowany nieodpłatnym kursem przygotowującym do zawodu oraz szkoleniami prowadzonymi przez najlepszych doradców na rynku ?

●●● Nie chcesz – jak ma to często miejsce u naszej konkurencji: widzieć, że Twoja praca jest niedoceniana – również finansowo, płacić kar pieniężnych za rezygnację ze współpracy albo za niezrealizowanie nierealnego budżetu, podpisywać wielomiesięcznych „lojalek” ani pokrywać kosztów szkolenia w przypadku rezygnacji albo kosztów pozyskania klienta przez Call Center? Nie chcesz dać się nabrać na piękne hasła bez pokrycia, zmarnować swojego czasu i być niezadowolonym?

●●● Jeśli chcesz natomiast zwiększyć swoje dochody, pracować w przyjaznej atmosferze i oczekujesz zmiany na lepsze – to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie.

 

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zgłosić swoją kandydaturę – prześlij swoje CV na E-MAIL (biuro@reals.pl). Jeśli masz pytanie możesz ZADZWONIĆ (tel.kom. 883 98 98 61). Nasz Adres – REALS Nieruchomości Sp. z o.o., ul. Świętokrzyska 18, Warszawa. Dowiedz się o nas więcej na: www.reals.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress