O firmie

REALS Nieruchomości Sp. z o.o. to jedno z 6 największych i najbardziej rozpoznawalnych biur nieruchomości w Warszawie.

REALS zatrudnia ponad 50 profesjonalnych doradców lub licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami na terenie Warszawy i w jej okolicach, zaś na terenie kraju zajmuje się obsługą rynku nieruchomości z wykorzystaniem zorganizowanej sieci biur partnerskich, współpracujących na podstawie stałej umowy. Nasi konsultanci łączą przedsiębiorczość z głęboką znajomością rynku nieruchomości oraz najwyższym standardem obsługi klienta.

REALS zajmuje się specjalistycznymi usługami na rynku nieruchomości, w tym m. in. profesjonalną obsługą transakcji kupna-sprzedaży oraz wynajmu wszystkich rodzajów nieruchomości. Klientami REALS są zarówno Klienci indywidualni jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje finansowe.  REALS oddaje do dyspozycji również specjalistów w zakresie zarządzania nieruchomościami, doradztwa kredytowego, oraz – poprzez sieć współpracujących z REALS rzeczoznawców – w zakresie wyceny nieruchomości. REALS jest liderem na rynku w zakresie doradztwa przy sprzedaży nieruchomości zadłużonych.

Pragniemy poinformować, że siedziba naszego Biura mieści się w następującej lokalizacji: Al. Jerozolimskie 101 lok. 52, 02-001 Warszawa.

 

Polecamy:

Doradztwo kredytowe mazowieckie

Domy wolnostojące mazowieckie

Domy szeregowe mazowieckie

Domy bliźniaki mazowieckie

Działka komercyjna mazowieckie

Hala na wynajem mazowieckie

Zapraszamy do współpracy!

 

Dokumenty do wglądu: 
OC
Licencja nr 7259
Klauzula informacyjna

 

Mamy przyjemność poinformować, iż jesteśmy członkiem Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej.

www.phig.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress