Szczegóły oferty

Costa del Sol, Malaga, Estepona

Costa del Sol, Malaga, Estepona

Mieszkanie - sprzedaż 3 420 648 PLN 16 135,14PLN/m2
212 m2  Pokoje: 4 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
W ofercie apartament w pierwszej linii brzegowej na wybrzeżu Costa Blanca.
Inwestycja położona jest w wyjątkowej lokalizacji, która daje bezpośredni dostęp do plaży i morza.

Wykończona materiałami najwyższej jakości zapewniającymi ekskluzywność i prestiż. Nowoczesny styl architektoniczny podkreśla wyjątkowość kompleksu. Z okien i tarasu rozpościera się piękny widok na morze.
Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona z urządzenia marki Gaggenau i Siemens.
Mieszkanie wykończone i czeka na nowego właściciela, który urządzi je wedle własnego gustu.

W całym kompleksie do kupienia są także wille i penthousy znajdujące się na piętrze, wykończone w równie wysokim standardzie. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy do kontaktu z agentem.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress