Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Tamka

Warszawa, Śródmieście, ul. Tamka

Mieszkanie - sprzedaż 1 380 000 PLN 22 988,51PLN/m2
60.03 m2  Pokoje: 3 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament na Powiślu w najbardziej prestiżowym nowym budynku z gwarancją widoku na Wisłę.
60 m2 powierzchni zaaranżowanych został tak aby uzyskać możliwość podziału na 3 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnie i gabinet. Jednocześnie konstrukcja budynku pozwala na uzyskanie przestrzeni całkowicie otwartej o powierzchni ponad 50 m2 do dowolnej aranżacji.
Budynek o podwyższonym standardzie każdego z mieszkań jak i części wspólnych " obejmujący kamienne i metalowe okładziny w korytarzach, okna o dużej powierzchni, szklane balustrady oraz ażurowe żaluzje".

Na parterze apartamentowca zaplanowano miejsce na 9 lokali handlowo-usługowych, a na poziomach -1 i -2 — parking. Mieszkańcy skorzystają również z rowerowni. Na lokatorów czeka ponadto foyer z całodobową recepcją, wewnętrzny ogród, na dachu zaś panoramiczny taras z zielonym terenem rekreacyjnym."

Cesja umowy deweloperskiej. Miejsce garażowe płatne dodatkowo; 120.000,00 pln
Lokalizacja oferty

Ewa Kostrzewa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress