Szczegóły oferty

Costa Blanca, Javea

Costa Blanca, Javea

Dom - sprzedaż 2 137 905 PLN 15 055,69PLN/m2
142 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowo wybudowana willa o powierzchni 142m2 na sprzedaż w Javea, Costa Nova.
Piękna willa wolnostojąca o powierzchni całkowitej 142 m2, na którą składają się z 3 podwójne sypialnie z garderobami, 2 kompletne łazienki, salon z kominkiem o powierzchni 30 m2 połączony z jadalnią, wyposażona kuchnia, taras otaczający basen o powierzchni 9 x 4.
Materiały wykończeniowe pierwszej jakości; na podłogach marmur, okna PVC z podwójnymi szybami, antywłamaniowe drzwi.
Pre-instalacja centralnego ogrzewania podłogowego i klimatyzacji.
Panele słoneczne do ciepłej wody.
Garaż.
Bardzo duża działka 1024 m2
Dom jest przygotowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress