Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Okocimska

Warszawa, Wola, ul. Okocimska

Mieszkanie - sprzedaż 350 000 PLN 11 006,29PLN/m 2
31.8 m2  Pokoje: 2 1975 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania mieszkanie w budynku tuż przy wyjściu ze stacji metra Księcia Janusz. Usytuowane jest na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Okna wychodzą na stronę wschodnią z piękną panoramą na centrum miasta.

Składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej ciemnej kuchni oraz łazienki. Kwalifikuje się do remontu. Świetne pod wynajem.


Zapraszam do oglądania.
Lokalizacja oferty

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress