Szczegóły oferty

Costa Blanca, La Nucia

Costa Blanca, La Nucia

Dom - sprzedaż 3 239 250 PLN 7 166,47PLN/m2
452 m2  Pokoje: 7 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Imponująca willa w przyjemnej okolicy La Nucia.
Blisko wszystkich niezbędnych udogodnień, brytyjskiej szkoły Elians i norweskiej szkoły Costa Blanca. Okolica oferuje również doskonałe szlaki turystyczne wokół góry Puig Campana. 10 minut od piaszczystych plaż Benidorm, pól golfowych i parków rozrywki.


Powierzchnia zabudowy: 452 m²:
185 m² na parterze
234 m² w piwnicy
Biuro o powierzchni 33 m² na piętrze.
6 sypialni i 3 łazienki
Piwnica - Siłownia - Spiżarnia - Pomieszczenie techniczne
Garaż z miejscem na 2 samochody
Zadaszone miejsce do grillowania
Basen 5x11m
Piękny płaski ogród z roślinami, drzewami owocowymi i bujną zielenią

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress