Szczegóły oferty

Costa Blanca, La Mata, Torrevieja

Costa Blanca, La Mata, Torrevieja

Mieszkanie - sprzedaż 1 010 646 PLN 6 922,23PLN/m2
146 m2  Pokoje: 2 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Marzysz o nowoczesnym domu przy plaży z infrastrukturą usługową w zasięgu ręki?

OSTATNI APARTAMENT!!!! Możesz spełnić swoje marzenia, kupując nieruchomość w La Mata, Torrevieja. Prezentowane domy wielolokalowe mają wszystko: widoki, bliskość morza i infrastruktury usługowej. Mamy w ofercie ostatnie gotowe bungalowy i wille z co najmniej 3 pokojami, 2 łazienkami, salonem i w pełni umeblowaną kuchnią.
Niezależne wejścia do lokali w budynku wielolokalowym dla niezależnych właścicieli.

Wykończone najwyższej klasy materiałami z dbałością o każdy detal.
Pięknie zagospodarowane części wspólne z basenem i zielenią. Izolacja akustyczna, wideofon, drzwi antywłamaniowe, podwójne, zespolone szyby w oknach, klimatyzacja, podgrzewana podłoga, izolacja termiczna ograniczająca straty energii, komora powietrzna chroniąca przed nagrzaniem latem i przed zawilgoceniem.

W pobliżu supermarkety, banki, apteki, centrum zdrowia, bary, restauracje i sklepy z artykułami pierwszej potrzeby.
Tuż obok morze, plaża z możliwością uprawiania sportów wodnych, ścieżki rowerowe i spacerowe oraz parki krajobrazowe ze słonymi jeziorami.

Zapraszamy do jak najszybszego kontaktu.

Lotnisko Alicante w odległości ok 40 minut jazdy samochodem.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress