Szczegóły oferty

Costa del Sol, Estepona

Costa del Sol, Estepona

Mieszkanie - sprzedaż 1 835 575 PLN 18 541,16PLN/m2
99 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowa inwestycja w Andaluzji, w południowo-zachodniej części Estepony, na Costa del Sol, położona w okolicy o uprzywilejowanych widokach, zaledwie kilka minut od plaży i ze wszystkimi usługami w zasięgu ręki.
Basen osiedlowy.
Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 82 metrów z dwiema sypialniami, 18 metrowym ogrodem oraz 21 metrowym tarasem.
Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona. Na podłogach gres. Łazienki z białym montażem. Garderoby. Klimatyzacja. Aerotermia.

Nowoczesny i elegancki kompleks mieszkalny z apartamentami i penthouse'ami od 2 do 4 sypialni, z 1 lub 2 miejscami parkingowymi w zależności od typu, 1 komórką i wspaniałymi tarasami otwartymi na morze i góry.
Zamknięte osiedle ze wspaniałymi terenami wspólnymi: rozległe tereny zielone i 3 baseny pozwalają cieszyć się życiem na świeżym powietrzu.

Doskonałe połączenia z lotniskiem w Maladze, Marbellą i Puerto Banús.
Wokół znajdują się jedne z najlepszych pól golfowych na wybrzeżu Costa del Sol, a także zróżnicowana oferta rekreacyjna i usługowa.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress