Szczegóły oferty

Costa Blanca, Denia

Costa Blanca, Denia

Mieszkanie - sprzedaż 2 080 889,88 PLN 21 125,78PLN/m2
98.5 m2  Pokoje: 4 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
4 piękne apartamenty 4-pokojowe z tarasami i basenami, z bezkonkurencyjną lokalizacją, widokami i wykończeniem.
Ceny od 481.799EUR w zależności od lokalizacji apartamentu.

Przestronne i jasne apartamenty z 3 sypialniami plus salon, dużymi tarasami i prywatnymi basenami z bezpośrednim widokiem na pole golfowe, na pierwszej linii zabudowy brzegowej, zaledwie 300 metrów od plaży.

Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze 4-lokalowego budynku, który posiada na parterze 2 mieszkania o pow. 98,50m2 z basenem w ogrodzie. Na pierwszym piętrze znajdują się również 2 mieszkania o pow. 93,95m2 z przynależnym basenem na tarasie na dachu, tzw.solarium.

Ciesz się komfortem i bliskością morza w domu z wykończonych materiałami najlepszych marek.
Na podłodze gres szkliwiony.
Instalacja klimatyzacji kanałowej w oparciu o powietrze, system strefowy, z pompą ciepła typu powietrze-ciecz, inwerterem, oddzielną sprężarką-parownikiem i klimatyzowanym systemem kanałów powietrznych, z indywidualnymi termostatami w salonie/jadalni i sypialniach do regulacji temperatury.
Indywidualne termostaty w salonie/jadalni i sypialniach do regulacji temperatury.
Podwieszane sufity.
Woda ciepła z sieci miejskiej.
Meble w kuch niemieckiej marki ROTPUNKT. Płyta indukcyjna i piekarnik Bosh. Wyciąg Termex.
W łazienkach deszczownica, WC podtynkowe, biały montaż marki Porcelanosa.
Ogród zagospodarowany, automatyczne podlewanie.
Basen przynależny 1,4m głębokość. Oczyszczalnia wody basenowej.

Odległość od lotniska ok.1h (100km).

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress