Szczegóły oferty

Calpe, Las Salinas

Calpe, Las Salinas

Mieszkanie - sprzedaż 1 446 865 PLN 15 071,50PLN/m2
96 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Budynek w kształce nowoczesnej, 17-piętrowej wieży, składający się z 26 luksusowych apartamanetów, 5 minut spacerem od plaży Arenal w Calpe.
Obecnie dostępne są dwa penthousy o powiechni użytkowej ok. 86 m2 wraz z tarasami o powierzchni 36,67 m2 z niezakłóconym widokiem na morze.

Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu z otwartą kuchnią i dwóch łazienek. Kuchnia kompletnie umwblowana oraz wyposażona w sprzęt AGD marki Siemens lub Bosch. Klimatyzacja w całym lokalu z odrębną regulacją w każdym pomieszczeniu. Rolety zewnętrzne elektryczne.
W łazienkach ogrzewanie podłogowe, prysznic na równi z podłogą, oddzielony od reszty łazienki szkłem.
Garaż i schowek w cenie.

Części wspólne wyposażone w basen dla dorosłych, basen dla dzieci, siłownię, ogród z leżakami, kort do padla, plac zabaw dla dzieci itp.

Polecam i zapraszam na prezentację,

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress