Szczegóły oferty

Costa Almeria, Pulpi

Costa Almeria, Pulpi

Mieszkanie - sprzedaż 643 531 PLN 7 071,76PLN/m2
91 m2  Pokoje: 2 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nie przegap naszej specjalnej promocji. Kup gotowy apartament przy plaży w Almerii.

Możliwość wyboru z 1, 2 i 3 sypialniami. Obecna, 4 faza projektu posiada strefę wspólną, która oferuje ogrody, wspólne baseny, jacuzzi i strefy dla dzieci, pomieszczenia gospodarcze. Dzięki cichej i prywatnej lokalizacji osiedle posiada wszystkie niezbędne usługi do codziennego życia: supermarket, obiekty sportowe i restauracje. W pobliżu plaż La Entrevista i Los Nardos oraz kilka minut od Águilas, Cala Cocederos i pól golfowych: Aguilon Golf i Desert Spring Golf.


Apartament o pow. 91 m2 z 2 pokojami i 2 łazienkami. Kompletnie wyposażona kuchnia, szafy w zabudowie.
Rok budowy 2021. Garaż w cenie.

Odległość od lotniska w Maladze - ok 50 min.

W ofercie posiadamy również inne apartamenty i duplexy w tej inwestycji.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress