Szczegóły oferty

Calpe, Saladar

Calpe, Saladar

Mieszkanie - sprzedaż 1 036 560 PLN 12 957PLN/m2
80 m2  2023 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Spektakularny budynek o nowoczesnym i awangardowym wyglądzie, zaprojektowany tak, aby zapewnić swoim właścicielom maksymalny komfort i przyjemność mieszkania.

Silver Tower to piętnastopiętrowy budynek podzielony na apartamenty z 2 i 3 sypialniami z dużymi i jasnymi tarasami, posiada także dwa dwupoziomowe penthousy z prywatnym basenem i solarium na ostatnim piętrze z niezapomnianymi widokami na Calpe. Do wszystkich mieszkań przynależą piwnice z garażami i komórkami lokatorskimi. Apartamenty, które zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort ich mieszkańcom, cieszą się wysokiej jakości wykończeniem: zadaszone i odkryte tarasy z widokiem na morze, ogrzewanie przez klimatyzację kanałową (aerotermiczną) oraz elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazienkach, garaż i komórka lokatorska w tym samym budynku.

W przedniej części kompleksu znajdują się ogrody i duży basen z częścią dla dzieci i leżakami w wodzie, aby w pełni cieszyć się walorami klimatu śródziemnomorskiego. W części przylegającej do ulicy Estonia zaprojektowano również duży ogród z ławkami, aby móc cieszyć się zieloną i spokojną oazą w tym samym kompleksie.

Opisywana inwestycja położona jest 150 metrów od Playa del Arenal, bardzo blisko Baños de la Reina (naturalnych basenów skalnych), plaży z bardzo drobnym piaskiem i krystalicznie czystą wodą. Znajdująca się w pobliżu promenada, pełna barów, restauracji, sklepów itp., łączy miasto z parkiem naturalnym Peñón de Ifach, portem i jego wspaniałymi plażami i zatoczkami.

Ponadto leżą zaledwie 300 metrów od Las Salinas de Calpe -chronionym terenie podmokłym zamieszkałym przez flamingi i inne gatunki ptaków tubylczych.

W okolicy liczne supermarkety, bary, restauracje.

Ceny od 300 000 € do 405 000 € + 22 000 € dodatkowy garaż i pomieszczenie gospodarcze.
Polecam

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress