Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Juliusza Słowackiego

Warszawa, Żoliborz, ul. Juliusza Słowackiego

Mieszkanie - sprzedaż 1 280 000 PLN 16 000PLN/m 2
80 m2  Pokoje: 3 1928 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Niepowtarzalna nieruchomość o pow. 79,27m2, w kameralnym klimacie Parku Żołnierzy Żywiciela, w sąsiedztwie Teatru Komedia i Placu Wilsona.
PRESTIŻOWA LOKALIZACJA, KTÓREJ NIE TRZEBA ZACHWALAĆ.
Urocze, trzypokojowe na III piętrze w IV-piętrowej kamienicy z 1928 roku.
Sklada się z dużego salonu z otwartą kuchnią, dużej sypialni, gabinetu (ew. pokoju dla dziecka), łazienki, osobnego WC i przedpokoju.
Cała kamienica gruntownie odremontowana z zachowaniem maksymalnej ilości elementów z epoki wraz z przynależną kolorystyką.
Dziedziniec zamknięty, pięknie zagospodarowany.

Wspaniała komunikacja, tramwaje, autobusy, 5 min do stacji metra Plac Wilsona.
W okolicy dużo terenów zielonych, placów zabaw i miejsc do odpoczynku i rekreacji.
W bezpośredniej bliskości pełna infrastruktura m.in. sklepy, szkoły, przedszkola, Kino Wisła, Teatr Komedia, liczne kawiarnie i restauracje.

Do lokalu przynalezy piwnica
Lokalizacja oferty

Marzena Poszwińska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress