Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Playa Flamenca

Costa Blanca, Alicante, Playa Flamenca

Mieszkanie - sprzedaż 729 911 PLN 9 381,90PLN/m2
77.8 m2  Pokoje: 3 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowe, gotowe do odbioru, ostatnie apartamenty we wspaniałej inwestycji przy Playa Flamenca z 2 i 3 sypialniami na parterze z ogrodem i na wyższych piętrach z dużymi tarasami z widokiem na morze.
Kompleks zbudowano z najwyższej jakości materiałów, zgodnie ze standardami ekologii, zrównoważonego działania, opartego na badaniu światła słonecznego i wysokim stopniu izolacji akustycznej.
Położony w uprzywilejowanej okolicy w Playa Flamenca, 15 minut spacerem do plaż Orihuela, w pobliżu wszystkich udogodnień, pól golfowych i centrum handlowego La Zenia Boulevard, co sprawia, że kompleks ten jest idyllicznym miejscem, z którego można korzystać przez cały rok.
Zachęcamy do szybkiej decyzji! Śliczny kompleks i doskonała lokalizacja.
Ceny rosną, a na rynku jest coraz mniej gotowych do użytku nieruchomości. Większość z terminem na 2023 lub 2024 rok.
Dostępnych 6 apartamentów tzw. bungalowów na parterze lub piętrze. Oraz 6 apartamentów w czteropiętrowym budynku apartamentowym na wyższych piętrach. Ceny do 235.000 w zależności od usytuowania.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress