Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Calpe

Costa Blanca, Alicante, Calpe

Mieszkanie - sprzedaż 558 144,37 PLN 7 343,98PLN/m2
76 m2  Pokoje: 2 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Słoneczny apartament z przestronnym widokiem w miejscowości Calpe na wybrzeżu Costa Blanca. Położony 600m od Starego Miasta i od Plaza Mayor, z SUPERMARKETEM znajdującym się w budynku.

ZDJĘCIA TO WIZUALIZACJA. APRTAMENTY SĄ ODŚWIEŻONE, ALE BEZ MEBLI. WIDOK BARDZO ŁADNY Z APARTAMENTÓW NA WYŻSZYCH PIĘTRACH, W WYŻSZEJ CENIE.

Apartament widoczny na zdjęciach składa się z kuchni, która może być zamknięta za pomocą drzwi przesuwnych, przestronnego salonu z dostępem do tarasu i sypialni z wbudowanymi szafami.

Apartament wyposażony jest w klimatyzację grzewczo chłodzącą. W kompleksie basen osiedlowy do wyłącznego użytku mieszkańców.

Wokół liczne bary, restauracje, sklepy i cała miejska infrastruktura.

Odległość od piaszczystej plaży Arenal Bol 900 m. Odległość od Portu Lotniczego w Alicante - ok. 50 min.

W tym budynku jest możliwość wyboru apartamentu z 1, 2 lub 3 sypialniami, 1 lub 2 łazienkami. Wszystkie apartamenty z tarasem i/lub patio, 1 lub 2 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym i komórką.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress