Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Gran Alacant

Costa Blanca, Alicante, Gran Alacant

Mieszkanie - sprzedaż 1 123 704 PLN 14 785,56PLN/m2
76 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament zlokalizowany w kompleksie mieszkalnym ze wszystkimi niezbędnymi usługami w zasięgu ręki, takimi jak supermarkety, apteki, transport publiczny, banki i itp., w pobliżu pól golfowych i plaż z niebieską flagą 10 minut jazdy samochodem.
W kompleksie pięknie utrzymany ogród, basen i SPA z jacuzzi.
Apartament składa się z kuchni, salonu, 2 sypialni i 2 łazienek (jedna połączona z główną sypialnią), dużego tarasu (w zależności od apartamentu o powierzchni 64 m2 lub 26 m2), w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni i komórki 5m2.
Wszystkie apartamenty są klimatyzowanej i mają miejsca parkingowe.
Data odbioru: listopad 2022r
Loklizacja: Orihuela Costa, Villamartin. W otoczeniu trzy wspaniałe pola golfowe (Villamartin, Las Ramblas i Campoamor) i jednocześnie parę minut od najlepszych plaż Orihuela Costa.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress