Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Denia

Costa Blanca, Alicante, Denia

Mieszkanie - sprzedaż 1 321 305 PLN 17 855,49PLN/m2
74 m2  Pokoje: 4 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartamenty z widokiem na morze od 295 000 € w pierwszej linii zabudowy w Denii!

Obecnie w budowie pierwszy blok składający się z 30 nowoczesnych apartamentów wykonanych z materiałów z najwyższej jakości i z widokiem na morze, rozległym ogrodem, placem zabaw, podziemnym parkingiem i wspólnym BASENEM.
Mieszkania mają 74 m2 powierzchni użytkowej i składają się z trzech sypialni, salonu, kuchni, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego i TARASU!

Opcjonalnie można kupić miejsce postojowe w cenie 12.000,00 EUR

Ekspozycja apartamentów - wschodnia!

Osiedle położone w niewielkiej odległości od Denii.

Odległość od lotniska w Alicante - ok. 1h 7 min.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress