Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Santa Pola

Costa Blanca, Alicante, Santa Pola

Mieszkanie - sprzedaż 1 151 818,50 PLN 15 565,11PLN/m2
74 m2  Pokoje: 3 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
W naszej ofercie mamy dla Państwa piękny, luksusowy apartament w Santa Pola. Posiada 2 sypialnie, salon połączony z kuchnią, 2 łazienki oraz balkon o powierzchni 8m2. W pełni umeblowany i wyposażony w niezbędny sprzęt czeka na pierwszego właściciela.
Bardzo dobra lokalizacjia inwestycji sprawia, że wszystkie niezbędne usługi takie jak szpitale, szkoły, policja, banki itp. są tuż nieopodal.

W kompleksie powstaje także kilka różnych innych typów mieszkań. Projekt jest wyjątkowy w swoim położeniu, która charakteryzuje się fantastycznymi widokami. Wyżej położone apartamenty posiadają duże tarasy, które doceniają walor tego umiejscowienia. Na parterze znajdują się również apartamenty z nieco mniejszymi tarasami dla osób poszukujących prostszego go zakwaterowania z równie wspaniałym pejzażem dostępnym z okien.
W części wspólnej znajduje się basen dostępny dla lokatorów, plac zabaw oraz duży ogród.
Inwestycja znajduje się naprzeciwko plaży Carabassí , unikalnego ekosystemu wydm i lasów sosnowych, oraz obok Clot del Galvany, uważanego za dziewiczy obszar przyrodniczy . Jest bardzo blisko plaży i oferuje fantastyczne widoki na Morze Śródziemne, Alicante oraz góry w głębi lądu.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress