Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Wiatraczna

Warszawa, Praga-Południe, ul. Wiatraczna

Mieszkanie - sprzedaż 479 000 PLN 11 553,30PLN/m2
41.46 m2  Pokoje: 2 1954 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, na Pradze Południe, Grochów, przy ulicy Wiatracznej.

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 z dwoma nieprzechodnimi pokojami, oddzielną widną kuchnią i łazienką.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Lokal mieści się na 2 piętrze, okna wychodzą na stronę południową na wewnętrzne zielone podwórze, dzięki czemu w mieszkaniu jest bardzo cicho, spokojnie i przytulnie.

Dużym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, w odległości zaledwie 250 metrów od Ronda Wiatraczna z jego pełną funkcjonalności infrastrukturą, licznymi sklepami i restauracjami oraz kultowymi Rurkami z Wiatraka.

W budynku obok mieści się żłobek, w promieniu zaledwie 200 metrów szkoła podstawowa oraz przedszkole.

Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że mieszkanie może być traktowane jako zakup inwestycyjny, a jego położenie z oknami wychodzącymi na spokojne podwórze sprawia, że jest także idealną propozycją na własne "M"

Zapraszam do kontaktu

Marcin Kostrzewa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress