Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Ludwika Narbutta

Warszawa, Mokotów, ul. Ludwika Narbutta

Mieszkanie - sprzedaż 524 000 PLN 13 789,47PLN/m 2
38 m2  Pokoje: 2 1935 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Niewielkie , dwupokojowe mieszkanie przy urokliwej uliczce na Starym Mokotowie.
Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze kamienicy z lat trzydziestych. Jest jasne i wysokie ( 290 cm ). Jednostronne , z ekspozycją okien na północ.
Mieszkanie we wrześniu 2018 roku przeszło kapitalny remont. Zostało nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane. Zostały wymienione okna, zrobione podłogi, kuchnia oraz łazienka. Przebudowanie lokalu pozwoliło osiągnąć dodatkową przestrzeń (zgodnie z księgą wieczystą powierzchnia mieszkania wynosi 36,4 m2, a rzeczywista powierzchnia to ok. 38 m2).
W skład mieszkania wchodzi:
- pokój dzienny 14,5 m2 (istnieje możliwość połączenia pokoju z kuchnią, poprzez wyburzenie ścianki działowej)
- oddzielna kuchnia 6 m2
- sypialnia 8 m2
- korytarz pow. 5,5 m2
- łazienka z wc 4 m2
Dodatkowo do mieszkania przynależy duża ok. 8,5 m2 powierzchni piwnica z okienkiem.
Dokonała lokalizacja - w pobliżu pełna infrastruktura miejska, ale również liczne tereny zielone i rekreacyjne (w zasięgu 2 min piechotą znajduje się Nowy Teatr, Park Morskie Oko, 10 min – SGH, stacja metra Pole Mokotowskie, Plac Unii Lubelskiej, 14 min - Łazienki Królewskie).

Idealne dla pary, singla, ale również jako inwestycja pod wynajem.

Poecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Maria Nagadowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress