Szczegóły oferty

Costa Blanca, Moraira

Costa Blanca, Moraira

Mieszkanie - sprzedaż 3 384 936 PLN
m2  Pokoje: 4 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Rezydencja Pino Blanco to kompleks 6 willi w zabudowie bliźniaczej, każda na działce o powierzchni 500 m2, ze wspólnym basenem

Kompleks położony w najlepszej części miejscowości Moraira, tylko 600 m od morza. W okolicy dostępne wszelkie usługi.

Każda z willi posiada dwa miejsca do parkowania pod pergolą oraz ogród wyposażony w automatyczne podlewanie.

Każda z willi składa się z salonu z kuchnią, trzech sypialni (każda z łazienką), toalety dla gości.

Każda z willi wykończona jest luksusowymi materiałami i wyposażona w klimatyzację, podgrzewane podłogi, kuchnię wraz ze sprzętem AGD, pogłogi w gresie dużych rozmiarów, meble w łazienkach, drzwi lakowane z ciemnymi zawiasami i zamykane na zamek magnetyczny. Stolarka zewnętrzna marki Technal.

Kompleks willi ogrodzony, wjazd przez bramę automatyczną wyposażoną w system video. Obiekty podłączone do kanalizacji publicznej i wyposażone w inetrnet światłowodowy.

Polecam i zapraszam na prezentację,

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress