Szczegóły oferty

Costa Blanca, Benidorm

Costa Blanca, Benidorm

Mieszkanie - sprzedaż 5 182 800 PLN 17 450,49PLN/m2
297 m2  Pokoje: 4 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowy kompleks ośmiu jasnych, luksusowych apartamentów z zapierającymi dech widokami, usytuowanych w pierwszej linii brzegowej przy plaży w Benidormie.

Każdy z apartamentów składa się z 3 sypialni, 2 łazienek, oszałamiającego, przestronnego tarasu, salonu połączonego z jadalnią i umeblowanej, otwartej kuchni wyposażonej w sprzęt AGD najwyższej jakości.
Podłogi ogrzewane elektrycznie, pergola, przeszklony taras, balkon. Klimatyzacja i ogrzewanie, winda, garaż, telefon. Wokół tereny zielone.

Do mieszkania przynależy komórka i miejsce parkingowe. Luksus i estetyka, bezpieczeństwo i wygoda. Zapraszamy do kontaktu.

Kompleks zlokalizowany ok.50 km od Alicante, gdzie znajduje się lotnisko.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress