Szczegóły oferty

Costa Blanca, Torrevieja

Costa Blanca, Torrevieja

Mieszkanie - sprzedaż 1 208 882,10 PLN 6 772,07PLN/m2
178.51 m2  Pokoje: 3 2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Niemal nowy apartament gotowy do wprowadzenia się z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, łącznie z meblami ogrodowymi, sprzętem AGD, etc.
Powierzchnia zabudowy 178,51 m2, powierzchnia mieszkalna: 74,32m2, dwie sypialnie, dwie łazienki, taras i solarium na dachu.
Parking i komórka w cenie!
Kompleks położony obok Parku Naturalnego Las Salinas.
Wszystkie niezbędne usługi w pobliżu: od terenów rekreacyjnych po podstawowe usługi, takie jak supermarkety i apteki, wszystko jest w zasięgu ręki.
Zapraszamy! Tego rodzaju okazje znikają bardzo szybko.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress