Szczegóły oferty

Costa Blanca, Torrevieja

Costa Blanca, Torrevieja

Mieszkanie - sprzedaż 786 058 PLN 5 383,98PLN/m2
146 m2  Pokoje: 3 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
PROMOCJA TYLKO DO KOŃCA LIPCA!!!!
Promocja uwzględnia kompletne wyposażenie i umeblowanie w cenie.

Nowe, piękne apartamenty w bungalowach (dom dwu lokalowy) z widokiem na różowe, słone jeziora w Torrevieja!

W PEŁNI UMEBLOWANE.
Salon, dwie sypialnie, wyposażone 2 łazienki i kuchnia, solarium lub ogród.
Na terenie zamkniętego osiedla bezkrawędziowy basen, jacuzzi i teren zabaw dla dzieci. Do każdego apartamentu przynależy garaż i komórka. Klimatyzacja kanałowa, najwyższej jakości ceramika i armatura, zespolone szyby, podłogi z gresu, pompa cieplna.
Luksus, prywatność i przestronność domów łączą się z elegancją w harmonijny sposób. Nowoczesność i komfort w okazyjnej cenie.

Doskonałe połączenia komunikacyjne: kolejowe, autobusowe i lotnicze.
Chroniony obszar naturalny. Trzy mariny sportowe, prawdziwy raj dla żeglarzy, nurkowanie, wędkarstwo sportowe, windsurfing...

NIE ZWLEKAJ! Pozostały ostatnie apartamenty!

Odległość od lotniska tylko 45km.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress