Szczegóły oferty

Costa Blanca, Orihuela Costa

Costa Blanca, Orihuela Costa

Mieszkanie - sprzedaż 1 178 538,60 PLN 8 824,68PLN/m2
133.55 m2  Pokoje: 4 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie z 3 sypialniami, tarasem i widokiem na morze. Nowe budownictwo.

Czy chcesz się obudzić i poczuć morze z prywatnego tarasu? W tej ekskluzywnej nieruchomości z 3 sypialniami będziesz mógł to robić każdego dnia. Nowoczesne, przestronne i wyrafinowane pokoje, aby cieszyć się ciepłem Morza Śródziemnego w całej jego okazałości. Nieruchomość posiada bardzo duży taras, który zachwyci całą rodzinę. Projekt, jakość i najnowsze technologie stosowane w celu zapewnienia komfortu i efektywności energetycznej pozwolą Ci cieszyć się wyższą jakością życia w uprzywilejowanym środowisku, oraz czysto śródziemnomorskim stylem życia, który jest uzupełniony o imponujące obszary wspólne (baseny, strefa dla dzieci itp).

Powierzchnia apartamentu 133,55 m², 2 łazienki, 3 sypialnie, taras. Kuchnia w pełni wyposażona. Klimatyzacja, winda, szafy wnękowe, indywidualna ciepła woda.. Apartament przystosowany dla osób niepełnosprawnych, nieumeblowane, posiada podwójnie szyby.
Ocena energetyczna: B

Odległość od lotniska ok.50min.
Lokalizacja oferty

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress