Szczegóły oferty

Costa Blanca, Torrevieja

Costa Blanca, Torrevieja

Mieszkanie - sprzedaż 799 015 PLN 6 658,47PLN/m2
120 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Kompleks bungalowów 3600 metrów od morza w Torrevieja.
Rynek pierwotny.
Cena 185.000 euro

W skład apartamentu o powierzchni 120 m2 wchodzi przestronny salon, dwie sypialnie, 2 łazienki (w tym jedna przynależna do sypialni master), kuchnia otwarta i taras-solarium na dachu z pięknym, niezakłóconym widokiem. Ekspozycja północna.
Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu 98 bungalowów z 2 tarasami, osiedlowym basenem. Dolne apartamenty mają ogródek, górne solarium.

Najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Okna climalit dwuszybowe, drzwi antywłamaniowe. Bezpieczeństwo, minimalizm i elegancja.

W niedużej odległości pełna infrastruktura usługowa: supermarkety, apteki, ośrodki zdrowia szpital w Torrevieja, jak również tereny rekreacyjne, parki wodne, pola golfowe, mini golf, centra handlowe, restauracje, puby, kina, kręgielnie, przystań jachtowa Marina Salinas itp.
Odległość od morza: 3,6 km
Odległość od lotniska 50 km, od pola golfowego 10 km
Miejsce postojowe w opcji, płatne dodatkowo.
Zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress