Szczegóły oferty

Costa del Sol, Estepona

Costa del Sol, Estepona

Mieszkanie - sprzedaż 1 312 347 PLN 12 498,56PLN/m2
105 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Wspaniały kompleks ekskluzywnych apartamentów z 2 i 3 sypialniami położony w uprzywilejowanej okolicy, tzw. Milla de Oro.
Nowoczesna architektura, piękne tereny wspólne z odkrytym basenem i strefa coworkingowa, wyposażona salą gimnastyczną, dwa korty do petanque, ścieżki rowerowe i dostęp do klubu przeznaczonego wyłącznie dla mieszkańców.
Apartamenty posiadają duże tarasy wychodzące na południowy zachód.
Inwestycja łączy w sobie wysoką jakość wykończenia, przestronność przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych.
Kompleks znajduje się w Esteponie, na wspaniałym wybrzeżu Costa del Sol, w pobliżu ekskluzywnych sklepów i Puerto Banús.
Ta wspaniała lokalizacja w niedużej odległości od pięknego miasteczka Cancelada, plaż Marbelli i pól golfowych.
Garaż wliczony w cenę.
W tym kompleksie mamy również ofertę apartamentów na 1 piętrze z dwiema sypialniami o powierzchni 106 m2 w cenie 328000 euro, apartamentów na 1 p z 3 sypialniami o powierzchni 115 m2 w cenie 363000 euro i loftów z 3 sypialniami o powierzchni 133 m2 w cenie 463000 euro.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress