Szczegóły oferty

Costa del Sol, Estepona

Costa del Sol, Estepona

Mieszkanie - sprzedaż 1 501 360,80 PLN 14 719,20PLN/m2
102 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowoczesny i tętniący życiem, ogrodzony kompleks mieszkalny.

Idealne miejsce do życia w odległości krótkiego spaceru od plaży z widokiem na Morze Śródziemne i tylko 5 minut od centrum miasta Estepona.

Osiedle to zapewnia liczne możliwości rekreacyjne i usługowe, w tym kilka pól golfowych oddalonych o zaledwie 4 kilometry.
W zasięgu ręki centra handlowe i rekreacyjne, supermarkety, restauracje, szpitale, centrum zdrowia i kilka aptek.
W kompleksie mamy dostępnych jeszcze kilka apartamentów, min. apartament 90 m2 na parterze z 2 sypialniami czy apartament na górnym piętrze w cenie 389200 euro.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress