Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Praga-Południe

Lokal - sprzedaż 589 000 PLN 8 191,93PLN/m 2
71.9 m2  Pokoje: 3 1954 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal mieści się w kameralnej kamienicy z lat 50-tych na Starej Saskiej Kępie, ul. Obrońców. Kamienica położona jest w cichym i spokojnym miejscu w niedalekiej odległości od restauracji (Restauracja dom polski, Gusto Dominium, Prosta Historia itp.) oraz Ogrodu Jordanowskiego.

Lokal jest dwupoziomowy. Na parterze znajdują się 3 pokoje (ok. 21 m2, 12 m2, 9 m2) oraz łazienka z wc. W przyziemiu duża (18 m2) kuchnia z aneksem jadalnym (z oknem). Cała powierzchnia lokalu wynosi 71,9 m2.

Układ idealny na biuro, kancelarię, gabinet lekarski itp. działalność. Na parterze można przyjmować klientów, w przyziemiu stworzyć zaplecze socjalne, archiwum, magazyn.

Lokal posiada własne ogrzewanie gazowe. Czynsz administracyjny wynosi około 600 zł.

Grunt oddany w użytkowanie wieczyste.

TYLKO ZA GOTÓWKĘ

CENA DO NEGOCJACJI

Centrala Agnieszka Bolesta

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress