Szczegóły oferty

Warszawa, Wesoła

Warszawa, Wesoła

Lokal - sprzedaż 699 000 PLN 4 111,76PLN/m2
170 m2  Pokoje: 3 1995 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Prezentowane zdjęcia przedstawiają jedną z opcji wykończenia mieszkania i są one wirtualną wizją projektanta. Uzyskanie takiego efektu w oferowanym mieszkaniu będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami.

Mieszkanie na ostatnim piętrze z możliwością urządzenia pracowni lub biura na poddaszu.
Mieszkanie o powierzchni 85 mkw, z poddaszem o takiej samej powierzchni (licząc po podłodze) połączonym schodami wewnętrznymi i zachowanym niezależnym drugim wejściem bezpośrednio z klatki schodowej. Mieszkanie na trzecim, ostatnim piętrze w budynku bez windy na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, położonym w Warszawie - Wesołej os. Stara Miłosna, ul. Diamentowa

Podstawowa powierzchnia mieszkania (ujawniona w KW) składa się z przestronnego, widnego salonu z dużym balkonem, sypialni, półotwartej widnej kuchni z jadalnią, widnej łazienki i przedpokoju, z którego prowadzą schody na górny poziom. Góra o powierzchni 85 mkw jest doświetlona oknami połaciowymi, są skosy od 2,88 m do 1,14 m. Na górnym poziomie są wydzielone dwa pokoje, łazienka i otwarta przestrzeń.

Kameralny blok, kameralna, 16-to lokalowa, prężnie działająca wspólnota z wynajętą firmą sprzątającą i dbającą o utrzymanie zieleni wokół bloku, klatki są świeżo wyremontowane, nowoczesny domofon. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe na terenie zamkniętym - brama na pilota.

Mieszkanie wymaga odświeżenia lub według uznania remontu, aktualne zdjęcia obydwu poziomów prześlemy na maila.
Górny poziom jest do wyłącznego użytkowania przez właścicieli mieszkania za pisemną zgodą wspólnoty mieszkaniowej.

W najbliższej okolicy znajduje się Mazowiecki Park Krajobrazowy z terenami spacerowymi i licznymi, wyznaczonymi trasami rowerowymi, w okresie letnim cieszący się uznaniem grzybiarzy i zbieraczy jagód z gwarancją, że starczy dla wszystkich chętnych. Blisko są usytuowane dwie szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące i dwa państwowe przedszkola oraz kilka prywatnych. W zasięgu krótkiego spaceru jest nieduże centrum handlowe, dwa supermarkety oraz liczne kawiarenki i restauracje. W pięć minut dojdziemy do autobusu 502, 411, 147, 173, N21 oraz 198 dowożącego do przystanku SKM Wesoła.

Wojciech Mączyński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress