Szczegóły oferty

Młynarze

Młynarze

Działka - sprzedaż 349 000 PLN 314,41PLN/m 2
 / 1110 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania śliczna działka budowlana wraz z domem w pięknej malowniczej miejscowości Młynarze oddalonej około 25min od granic Warszawy. Działka znajduję się około 4km od zjazdu z trasy S8.


Nieruchomość położona jest w międzyrzeczu rzeki Bug i Fiszor i w sąsiedztwie lasów. Rzeka Bug oddalona około 250m od nieruchomości. Idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy oraz na długie spacery w leśno - wiejskiej scenerii.

Nieruchomość składa się z działki budowlanej o pow. 1110 m2 oraz domu o pow. 67 m2, wybudowanego w 1997 r. Dom składa się z 3 pokoi, kuchni w aneksie i łazienki z oknem. Dom jest podpiwniczony (10 m2). Dom jest w pełni wyposażony - wyposażenie w cenie zakupu: w aneksie kuchennym są szafki, lodówka i kuchnia z piekarnikiem. Kuchnia połączona jest z pokojem kominkowym. W drugim pokoju jest rozkładana kanapa, telewizor i szafki. Ostatni pokój to sypialnia z dużym łóżkiem i szafą.

Od momentu zakupu przez obecnych właścicieli w 2008 r., dom oraz ogród były sukcesywnie poddawane remontom i inwestycjom. Wykonano następujące prace:
1. Wnętrze domu: położenie gładzi na ścianach, podwieszenie sufitów, budowa kominka z rozprowadzeniem ciepła na wszystkie pokoje. Remont łazienki: nowa glazura i terakota, kabina prysznicowa, umywalka i wc.
2. Dom został docieplony i otynkowany, dach został wymieniony na nowy.
3. Dobudowano nowy taras: konstrukcja drewniana, podłoga wyłożona terakotą odporną na zmiany temperatury. Wokół domu położono opaskę z płytek.
4. Dobudowano wiatę na 2 samochody.
5. Zbudowano budynek gospodarczy o pow. 30 m2.
6. Wjazd na działkę został utwardzony kostką prowadzącą od bramy do budynku gospodarczego.
7. W 2015 r. wykonano nowe ogrodzenie i zamontowano nową bramę.
8. W 2017 r. zamontowano centralne ogrzewanie na gaz.
Wszystkie powyższe inwestycje są udokumentowane.

W okresie wiosna-jesień, dzięki licznym roślinom działka prezentuje się wyjątkowo, co przedstawiają zdjęcia. Jest podzielona na strefy: warzywna (za domem), kwiatowa (wokół domu) oraz część główna ogrodu, na której rosną sosny i drzewka owocowe. Całość tworzy przepiękną kompozycję oddziałującą na zmysły, zapewniającą relaks i odpoczynek.


Właściciele mogą zostawić większość wyposażenia które jest na zdjęciach.


Jeśli szukasz klimatycznego i bardzo zadbanego miejsca blisko Warszawy to zapraszamy na oględziny. Dopiero wtedy można poczuć i docenić prawdziwą magię tego wyjątkowego miejsca.

Łukasz Ziubiński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress