Szczegóły oferty

Costa Blanca, Calpe

Costa Blanca, Calpe

Dom - sprzedaż 859 481 PLN 9 549,78PLN/m2
90 m2  1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupietrowy dom o powierchni 100 m2 z 10 m2 TARASEM z 1998 roku w Calpe, położony ok. 20 m od Plaży La Manzanera, ze spektakularnymi widokami na morze i Peñon de Ifach, otoczony sosnami. Nieruchomość składa się z 3 podwójnych sypialni, 2 łazienek, w pełni wyposażonej kuchni.
Dom został całkowicie odnowiony i jest gotowy do zamieszkania. Posiada ogrzewanie.

Dom z ogrodem oraz miejscem do parkowania. Basen wspólny.


Odległość od lotniska w Alicante 76 km (ok. 50 min)

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress