Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Orihuela Costa, Villamartin

Costa Blanca, Alicante, Orihuela Costa, Villamartin

Dom - sprzedaż 1 295 268,10 PLN 15 605,63PLN/m2
83 m2  Pokoje: 4 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Willa położona obok ekskluzywnego pola golfowego Villamartín, z widokiem na południowy wschód.

Składa się z 3 dwuosobowych sypialni (wszystkie z wbudowanymi szafami), głównej na parterze z bezpośrednim wyjściem na ogród i kolejnych dwóch na piętrze ze wspólnym wyjściem na taras, 3 łazienek (jedna en suite), w pełni wyposażona nowoczesna zintegrowana kuchnia (z barem śniadaniowym), duży salon/jadalnia prowadzący do ogrodzonego ogrodu z prywatnym basenem i parkingiem oraz duże solarium na dachu.

Blisko urokliwych plaż, zatoczek i 3 różnych pól golfowych.


Lotnisko Alicante: 81 km( 55 min).

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress