Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Orihuela Costa

Costa Blanca, Alicante, Orihuela Costa

Dom - sprzedaż 1 295 268,10 PLN 15 605,63PLN/m2
83 m2  Pokoje: 4 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom położony obok ekskluzywnego pola golfowego Villamartin, z ekspozycją na południowy wschód.

Składa się z 3 sypialni dwuosobowych (wszystkie z wbudowanymi szafami), główna na parterze z bezpośrednim dostępem do ogrodu i dwie inne na pierwszym piętrze ze wspólnym dostępem do tarasu, 3 łazienki (jedna en suite), w pełni wyposażona nowoczesna zintegrowana kuchnia (z barem śniadaniowym), przestronny salon z którego można wyjść do ogrodu z prywatnym basenem i parkingiem oraz duże solarium na dachu.

Blisko do pięknych plaż, zatoczek i przystani Cabo Roig i Campoamor.
W pobliżu znajdują się 3 pola golfowe.
Niedaleko: liczne bary i restauracje, lokale rozrywkowe oraz centra handlowe, takie jak La Zenia Boulevard i Los Dolces.

Lotnisko Alicante:81 km( 55 min.).

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress