Szczegóły oferty

Costa Blanca, Calpe

Costa Blanca, Calpe

Dom - sprzedaż 906 990 PLN 11 337,38PLN/m2
80 m2  2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom w zabudowie bliźniaczej położony w pięknym kompleksie innych domów bliźniaczych w osiedlu Maryvilla w Calpe, tam, gdzie mieszkańców urzeka spokój i niezwykłe, otwarte widoki na morze.
Dom został zaprojektowany tak, aby cieszyć się przestrzenią i światłem. Posiada trzy duże sypialnie, dwie łazienki i toaletę, 40 m2 taras, ogród i solarium na dachu oraz prywatny garaż. W jednej z łazienek wanna z hydromasażem. Klimatyzacja z pompą ciepła.

Istnieje możliwość korzystania ze wspólnego BASENU.

Odległość od lotniska 76 km (54 min jazdy samochodem przy zwykłym ruchu).

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress