Szczegóły oferty

Costa Blanca, Alicante, Moraria

Costa Blanca, Alicante, Moraria

Dom - sprzedaż 6 262 550 PLN 15 237,35PLN/m2
411 m2  Pokoje: 4 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Luksusowa willa z panoramicznym widokiem na morze i miasteczko Moraira.
Doskonała lokalizacja w odległości 2,5 km od plaż i centrum handlowo rozrywkowego.
Składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się taras z basenem, z którego rozciąga się wspaniały widok na morze, 1 sypialnia z łazienką, toaleta dla gości, kuchnia i przestronny salon i podcienia o powierzchni 27 m2 prowadzące do basenu bez krawędzi, z lustrem wody na poziomie otaczającego go tarasu o powierzchni 77 m2. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, na którym znajdują się trzy sypialnie małżeńskie, każda z łazienką i dwa otwarte tarasy o łącznej powierzchni 22 m2 .
W przyziemiu znajduje się garaż o powierzchni 44 m2 , a na posesji dodatkowo obszerna wiata garażowa, na której można zaparkować kilka pojazdów.
Aluminiowe okna z bezpiecznymi szybami ochronnymi, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD marki Siemens, wyposażenie łazienek firmy Roca, oświetlenie LED, pompa cieplna do ciepłej wody i ogrzewania podłogowego, klimatyzatory grzejąco chłodzące w całym domu, panele słoneczne, wbudowane szafy, rolety elektryczne, system alarmowy wewnętrzny, instalacje alarmowe zewnętrzne wyposażone w kamery, pralnia i automatyczne bramy. Prostokątny basen bez krawędzi o wymiarach 12 x 4,5 metrów i 22 metrowa część wydzielona na grill oraz zagospodarowany ogród dopełniają całości. Klasa energetyczna A.

Moraira to jedna z najpiękniejszych miejscowości na wybrzeżu Costa Blanca. To małe, ekskluzywne hiszpańskie miasteczko nadmorskie, będące częścią gminy Teulada, leży 80 km na północ od Alicante i 100 km na południe od Walencji. Uważane za jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc na Costa Blanca, leży w odległości 30 minut jazdy samochodem od Benidormu, położonego bardziej na południe. Moraira cieszy się stabilnym, ciepłym klimatem z 300 słonecznymi dniami w roku, dzięki czemu stała się popularnym kurortem wakacyjnym. Moraira oferuje plaże dla każdego; od intymnych zatoczek u podnóża klifów z czystą, turkusową wodą, które stanowią idealne miejsce do nurkowania i pływania, po piaszczyste plaże położone wśród dziewiczej przyrody

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress