Szczegóły oferty

Costa Blanca, Altea

Costa Blanca, Altea

Dom - sprzedaż 3 282 440 PLN 10 487,05PLN/m2
313 m2  Pokoje: 5 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Piękna, nowoczesna willa z basenem na zamkniętym osiedlu, gdzie każdy dom ma inną, awangardową architekturę!

Zatopiony w zieleni, przeszklony, z windą i tarasem o pow.69m2 z oszałamiającym, otwartym widokiem na Morze Śródziemne!

Linia telefoniczna, ogrzewania, wspaniały, prywatny basen z widokiem na morze, winda, podwójny garaż, pergola, piwnica, pokój do zabaw, komórka, kominek, garderoby...

Cztery sypialnie, przestronny, pełen słońca salon, widna kuchnia z wyspą, w pełni wyposażona i umeblowana. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia się.

Altea to jedno z najpiękniejszych miasteczek na Costa Blanca. Ofertuje wszelkie możliwe atrakcje turystyczna, zachowując charakter nadmorskiego, urokliwego, hiszpańskiego miasteczka.


Lotnisko Alicante w odległości ok. 70 km (46min.) jazdy samochodem.

Polecamy!

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress