Szczegóły oferty

Costa Blanca, Altea

Costa Blanca, Altea

Dom - sprzedaż 3 166 928,35 PLN 10 117,99PLN/m2
313 m2  Pokoje: 5 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Piękna, nowoczesna willa z widokiem na Morze Śródziemne, ogromnym tarasem i basenem.
Awangardowa, niepowtarzalna architektura!

Pełna naturalnego światła, otoczona naturą, z przestronnym wnętrzem, otwartą kuchnią z wyspą, salonem, jadalnią, tarasami, basenem, miejscem do grillowania, zamkniętym garażem na dwa samochody, windą, komórką i patio.
Zamknięte, strzeżone osiedle, kamery i drzwi antywłamaniowe gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Cisza, natura i spokój ze wszystkimi wygodami w zasięgu ręki.

Tylko 50 km od lotniska w Alicante.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress