Szczegóły oferty

Costa Blanca, Calpe

Costa Blanca, Calpe

Dom - sprzedaż 1 366 086 PLN 8 538,04PLN/m2
160 m2  Pokoje: 4 1982 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedaży częściowo odnowiony dom wolnostojący z 1982 roku, usytuowany na osiedlu Maryvilla, Calpe.
Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 plus 14 m2 TARASU posadowiony jest na działce o powierzchni 577 m2. Na działce znajduje się prywatny basen, parking z pergolą oraz urządzony ogród. Z działki rozpościera się niezakłócony widok na morze i Peñon de Ifach - charakterystyczną dla Calpe skałę wystającą z morza, która to stanowi Park Naturalny Peñon de Ifach.
Dom składa się z 3 podwójnych sypialni, dwóch łazienek z wymienionymi, nowymi instalacjami i wyposażoną kuchni.
Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane. Dom posiada ogrzewanie.

Wokół liczne tereny zielone.

Odległość od lotniska 78 km (ok. 55 min).

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress