Szczegóły oferty

Costa Blanca, Torrevieja

Costa Blanca, Torrevieja

Dom - sprzedaż 1 014 533,10 PLN 6 948,84PLN/m2
146 m2  Pokoje: 3 2021 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Domy „pod klucz” w Torrevieja. Zamknięty kompleks 24 willi i 64 bungalowów z osiedlowym, dużym basenem w stylu „plażowym” z palmami zapraszającymi do odpoczynku i z placem zabaw dla dzieci.
Dwupoziomowe wille o powierzchni 166 m2 i ogrodem o powierzchni 264 m2 składają się z 3 łazienek, 3 sypialni, salonu i kuchni. Domy podpiwniczone, z garażami. W pełni wyposażona kuchnia, domy gotowe do wprowadzenia się, wykończone najlepszej jakości materiałami. W wolnostojących willach przyziemie z dodatkowym mieszkaniem. Izolacja termiczna, wzmocnione drzwi, solarium na dachu, garaż. W willach prywatny basen.
Dostępne 2 ostatnie wille „pod klucz”. Cena 409.900 euro z terminem oddania 10 miesięcy.
Bungalowy o powierzchni 146 m2 w cenie już od 219.000 euro składają się z 2 sypialni, 2 łazienek, salonu, w pełni wyposażonej kuchni, podziemnego miejsca postojowego. Górne posiadają taras i solarium, dolne wyposażone zostały w dwa tarasy, każdy o powierzchni ponad 30 m2. Na właściciela czekają 3 ostatnie bungalowy!
Doskonałe wzornictwo, komfort i bezpieczeństwo połączone z niezakłóconym widokiem na słoną lagunę i morze. Obiekt idealny do spędzania wakacji, zamieszkania lub pod inwestycję.
Kompleks tuż przy parku krajobrazowym, chronionym obszarze naturalnym o wartości środowiskowej uznanej na całym świecie i gwarantującym zdrowy mikroklimat oraz idealne warunki do uprawiania sportu, spacerów z dziećmi i zwierzętami domowymi.
Torrevieja jest bez wątpienia jednym z najlepszych miejsc do życia z dużą liczbą sklepów, doskonałą opieką zdrowotną (szpital, klinika), pięknymi plażami, bogatą gastronomią i doskonałym klimatem.

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress