Szczegóły oferty

Costa Blanca, Calpe

Costa Blanca, Calpe

Dom - sprzedaż 773 101 PLN 7 579,41PLN/m2
102 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Polecam Państwu do sprzedaży 2 piętrowy bungalow położony na bardzo spokojnym osiedlu Benicolada 1,5 km od od Centrum Calpe i Plaży Arenal.

Powierzchnia domu -102 m2, działka 225 m2.

Na pierwszym piętrze znajduje się pokój dzienno-jadalny z rozkładaną sofą, sypialnia, oddzielną łazienką z prysznicem oraz duży taras.
Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka z wanną i kolejny duży taras z widokiem. Z tarasów roztacza się niezakłócony widok na okolicę.
Cześci wspólne kompleksu mieszkaniowego tworzy kilka wspólnych basenów, bardzo rozległy ogród i miejsca parkingowe, które są sprzedawane oddzielnie.

Odległość od lotniska 77 km (ok. 50 min).

Bogda Wyrzykowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress