Szczegóły oferty

Kałduny

Kałduny

Obiekt - sprzedaż 1 599 000 PLN 14,03PLN/m 2
113952 m2  1992 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż gospodarstwo agroturystyczne z infrastrukturą przystosowaną do całorocznej gry w Paintballa.
Nieruchomość znajduję się w Kałdunach 6km od Iławy. Gospodarstwo znajduję się na 11,3952 ha działce, na której znajduję się dom wolnostojący, plac do gry w paintball, budynek do gry w paintball, budynek sypialniany z częścią sanitarną oraz budynek gospodarczy.
W obiekcie istnieje możliwość całorocznej gry w paintball'a niezależnie od pogody i pory roku. Doskonałe miejsce dla całych rodzin - jest miejsce na ognisko ,jak również niewielki plac zabaw oraz atrakcje dla najmłodszych. Zaplecze na hali oraz wiata obok poligonu pozwala na organizację dwóch niezależnych imprez grupowych

W skład gospodarstwa wchodzą:
- dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ~450m2, dom piętrowy z użytkową piwnica, przystosowaną na cele mieszkaniowe. Wybudowany w 1992 roku. Na parterze znajdują się kuchnia otwarta, salon, sypialnia oraz łazienka. Na I piętrze - 5 pokoi, hol i łazienka. W piwnicy kuchnia oraz pomieszczenia gospodarcze. Dom zbudowany z pustaków LEIER, wypełnione pianką. Dom ocieplony, okna pcv, pełne media, ogrzewanie za pomocą pieca na ekogroszek, w razie awarii możliwość ogrzewania drewnem. Pokrycie dachowe papą. Na podłogach w pokojach panele, w łazienkach płytki. Do domu dobudowany garaż dwustanowiskowy ~50m2
- budynek noclegowy dla gości obiektu ok. 150m2. 3 pokoje po 4 łózka w każdym, do tego 2 toalety oraz 3 kabiny prysznicowe. W budynku jest doprowadzony prąd.
- budynek gospodarczy ~380m2
- całoroczna hala do gry w paintballa ~750m2
- poligon do gry w paintball ~1ha
- ok. 10ha gruntów rolnych

Dobra lokalizacja 9km od Iławy, 30km od Ostródy. Ze stolicy szybki dojazd za pomocą drogi S7.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Bartosz Studziński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress