Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Burakowska

Warszawa, Wola, ul. Burakowska

Mieszkanie - wynajem 3 800 PLN
61 m2  Pokoje: 2 2015 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie kameralne, ciche, bardzo słoneczne, klimatyzowane. Z salonu widok na stronę południowo - zachodnią. Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, jadalni, sypialni oraz łazienki i schowku na balkonie.
Apartament wykończony na zamówienie, przez architekta wnętrz.
Pełne wyposażenie kuchni w sprzęt agd /płyta ceramiczna, piekarnik, wyciąg, zmywarka, lodówka + wbudowana pralka, w salonie sofa z opcją do spania, łazienka z wanną.
W najbliższym sąsiedztwie m.in.: Sakana Sushi, Winiarnia Mielżyński, galerie wnętrzarskie i lifestylowe, Warsztat Woni – Marty Gessler, salon fryzjerski Jagi Hupało, salony kosmetyczne i wiele innych.

CENA: 3 800 zł miesięcznie mieszkania + 200 zł miesięcznie garaż + media według liczników /woda ciepła i zimna, energia elektryczna, ogrzewanie/ + kaucja dwumiesięczna.
Możliwość oglądania od 10.11.2017 r. i wynajęcia mieszkania od 01.12.2017 r.
Lokalizacja oferty

Centrala Aleksandra Filipek

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress