Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Bukowińska

Warszawa, Mokotów, ul. Bukowińska

Mieszkanie - wynajem 3 500 PLN
65 m2  Pokoje: 3 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
MOKOTÓW Trzypokojowy apartament blisko stacji Metro Wilanowska o powierzchni 65 m kw. zlokalizowany na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Budynek zbudowany w 2008 r. z całodobowym monitoringiem na terenie strzeżonym.

W skład mieszkania wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym o powierzchni łącznej ok. 28 m kw.
- sypialnia o powierzchni ok. 14 m kw.
- gabinet o powierzchni ok. 12 m kw.
- łazienka, oddzielna toaleta, przedpokój, balkon.

Okna w salonie wychodzą na wschód, w gabinecie i sypialni na zachód. Widok z balkonu na tereny zielone. Gabinet może również służyć jako druga sypialnia.

W cenie najmu 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska przy drzwiach wejściowych.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD (włącznie z naczyniami) oraz odbiornik TV. W łazience wanna z hydromasażem, w toalecie pralka.

W okolicy pełna infrastruktura miejska: szkoły, przedszkola, Uczelnia Łazarskiego, sklepy, tereny rekreacyjne. Doskonały punkt komunikacyjny: stacja Metro Wilanowska, pętla autobusowa (także linie podmiejskie i Polski Bus), linie tramwajowe.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Centrala Krzysztof Buczyński

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress