Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza

Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza

Mieszkanie - wynajem 3 200 PLN
66 m2  Pokoje: 2 2011 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem bardzo przestronne, eleganckie i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 usytuowane na na 5 piętrze w budynku z 2011 roku na Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie składa się z 2 pokoi: dużego, eleganckiego salonu (z rozkładana skórzana kanapą, drewnianymi meblami, TV), sypialni, oddzielnej kuchni (z pełną zabudową i granitowym blatem), łazienki z wanną, oddzielnego pomieszczenia gospodarczego z pralką oraz balkonu.
W mieszkaniu znajduje się dużo eleganckich szaf wnękowych. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest dużo światła i dobra wentylacja.

W cenie podziemne miejsce garażowe przy samej windzie do mieszkania.
Wokół pełna infrastruktura - sklepy spożywcze, apteka, salony urody, kawiarnia.

Cena najmu: 3200 zł plus prąd. Kaucja 1-miesięczna.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress