Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Grochowska

Warszawa, Praga-Południe, ul. Grochowska

Mieszkanie - wynajem 2 600 PLN
52 m2  Pokoje: 2 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem przytulne, jasne i ciche mieszkanie po remoncie usytuowane na 1 piętrze w 4- piętrowym budynku z 1960 roku przy ul.Grochowskiej. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, odrębnej kuchni, balkonu z widokiem na zieleń oraz łazienki z prysznicem.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty AGD.

W okolicy: apteka, autobus, tramwaj, bazarek osiedlowy, centrum handlowe, park, plac zabaw, poczta, przedszkole, szkoła.


Cena najmu: 2600 zł plus prąd. Kaucja jednomiesięczna.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress