Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Warszawa, Śródmieście, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Mieszkanie - wynajem 3 650 PLN
51 m2  Pokoje: 2 1938 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem bardzo ciche, słoneczne i klimatyczne mieszkanie usytuowane w zadbanej kamienicy w samym centrum Warszawy, przy placu Unii. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 jest luksusowo wykończone, świeżo po remoncie, umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty AGD.
Wysokość 330 cm zapewnia mnóstwo przestrzeni do życia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem oraz balkonu z widokiem na zieleń i skwer.

Znakomita lokalizacja w sercu miasta!

Cena najmu: 3650 zł plus prąd.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul.Grzybowskiej 2/83. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress