Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Tadeusza Krępowieckiego

Warszawa, Wola, ul. Tadeusza Krępowieckiego

Mieszkanie - wynajem 3 100 PLN
50 m2  Pokoje: 2 2001 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na wynajem jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na 5 piętrze budynku z 2001 roku na Woli, w pobliżu CH Wola Park. Mieszkanie składa się z oddzielnych 2 pokoi, odrębnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz dużego oszklonego balkonu.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty AGD.

Dogodna lokalizacja, bliskość przystanków autobusowych, CH Wola Park (około 300 m) i na ukończeniu stacja metra.Dojazd do centrum ok 20 min.

Cena najmu: 3100 zł plus prąd. Kaucja 1-miesięczna.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Elżbieta Surmacz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest REALS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa (00-052) przy Świętokrzyska 18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress